Kaderini iyileştirenler

12.10.2022
A+
A-
Kaderini iyileştirenler

Youtube’de eşcinselliğin nedenleri ve bu konuda deneyim yaşamış kişilerin itiraflarını ve bu hastalıktan nasıl kurtuldukları ile ilgili hayat hikayelerini anlattıkları videoları sizler için derledik.

 

https://www.youtube.com/channel/UCXrsg9S7O7fngdR3WKZcdMg

Trans Ameliyatlarında Şok İtiraf

 

Uzun yıllar ABD Eşcinsellik Üzerine Ulusal Araştırma ve Tedavi Birliği NARTH’ın başkanlığını yürüten ve 2017 yılında hayatını kaybeden Dr. Joseph Nicolosi’nin bu konudaki görüşlerini aşağıdaki videodan öğrenebiliriz.

Yayınlanan videolarda, Dr. Joseph Nicolosi, eşcinselliğin kabullenilmesi gereken ve değiştirilemez bir durum olduğu fikrine ısrarla karşı çıkarak, bunun psikolojik tedavi ile ortadan kaldırılabileceğini belirtiyor.

Dr. Joseph Nicolosi eşcinselliğin kesinlikle tedavi edilebilir bir hastalık olduğuna vurguluyor.

 

https://www.youtube.com/watch?v=ICHv5KIk_xs

Eşcinsel yaşamdan terapi ile kurtulan Floyd Godfrey’in danışmanlık hikayesi

Floyd Godfrey 22 yaşına kadar eşcinsel bir yaşam sürdükten sonra, terapiyle bu duygulardan nasıl kurtulduğunu, evlenip 3 çocuk sahibi olduğunu ve şimdi kendisi gibi sorun yaşayanlara destek verebilmek için lisanslı profesyonel danışmanlık yaptığını anlatıyor.

 

Duygusal erkek eşcinsel erkek demek değildir! Bu yalandan inançları ile kurtulan Michael Newman

Michael Newman eşcinselliğe giden yolda nasıl bir çocukluk geçirdiğini, ailesinin ona karşı tavırlarının onu nasıl etkilediğini, yıllar sonra eşcinsel hayat tarzını bırakmasında dini inançlarının etkisini anlatıyor.

 

5 Yaşında Tehdit ile Defalarca İstismar Edilip Yıllar Sonra Kurtulan Doug McIntyre’nin hikayesi.

5 yaşında komşusu tarafından annesinin ölümüyle tehdit edilerek tacize uğrayan Doug Mclntyre’nin tacizlerden kurtulmada başarı hikayesi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.