Aile dostu dijital platform: “Tabii”

05.05.2023
A+
A-
Aile dostu dijital platform: “Tabii”

TRT, dijital platformu ‘tabii.com’ yayın hayatına başlıyor. 30 yeni yapım ve 184 bölümle açılış aşamasında en zengin orijinal içeriğe sahip platform olan ‘Tabii’, 7 Mayıs’ta aile dostu yayınlarıyla izleyici ile buluşuyor.

Kaliteli yapımlarıyla her daim gönülleri fetheden TRT, dijital platformu tabii.com’un tanıtımını yaptı. 60 yıllık tecrübesini dijitale taşıyacak olan kanal, bu konuda hayli iddialı. 30 yeni yapım ve 184 bölümle açılış aşamasında en zengin orijinal içeriğe sahip platform unvanını taşıyacak olan “Tabii”, aile dostu bir yayın vaad ediyor.

Başlangıçta Türkiye’deki kullanıcılara ücretsiz olacağı duyurulan platformda, Türkçe, İngilizce, Arapça, İspanyolca ve Urduca olmak üzere beş dil alternatifi bulunuyor.

Amerika’dan sonra dizi ihraç eden 2. ülke olan Türkiye, yeni bir oyun kurucu olarak dijital yayıncılık sektöründe de en önde olmaya hazırlanıyor. 30 yeni yapımla başlayan, yıl sonuna kadar 50’ye yakın yeni içeriğin eklenmesi beklenen platformda, aile, aksiyon, dönem, drama, fantastik, komedi, gençlik, polisiye, romantik komedi ve gerilim gibi çeşitlilik mevcut.

“Tabii”ye “www.tabii.com” adresinden ulaşılabiliyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.