İstanbul Aile Vakfı Aile Bahçemiz Seminerleri başlıyor!

03.10.2023
A+
A-
İstanbul Aile Vakfı Aile Bahçemiz Seminerleri başlıyor!

İstanbul Aile Vakfı 2022- 2023 yıllarında düzenlediği 100’den fazla programla aileleri ve hanımları alanında uzman isimlerle buluşturmuş ve birbirinden istifadeli seminerler gerçekleştirmişti. Bu yıl yine çok çeşitli konu ve kıymetli konuklarla seminer dönemini başlatıyor.

İstanbul Aile Vakfı’nın hanımlara ve ailelere yönelik olarak düzenlediği seminer programları Ekim ayı itibari ile dolu dolu başlıyor. Çarşamba ve Cuma günleri düzenlenecek olan seminerler, birbirinden güzel konu ve konuklarla hanımların istifadesine sunulacak.

Aile Okulundan ,çocuk eğitimine, tecrübe paylaşımından ev ekonomisine çeşitli alanlarda hazırlanan seminerlerde, uzman isimlerle buluşmak için programlara ait kayıt formunu doldurarak kontenjan dolmadan yerinizi ayırtmayı unutmayın. Seminer programlarının tamamının ücretsiz olduğunu hatırlatalım.

Hafta sonları ve tatil dönemlerinde ise, Ailece Gezi ve Ebeveyn çocuk katılımlı eğlenceli atölyeler sizi bekliyor.

Aileler için ise, genel katılıma açık olarak her ay farklı mekanlarda Aile Buluşmaları gerçekleştirilecek. Ekim ayı Aile Buluşması’nın müjdesini de verelim. “Mutsuzluğa Övgü” başlığı ile Vaize Merve Safa Likoğlu ve Beykoz Müftüsü Muhammet Likoğlu İstanbul Aile Vakfı Genel Merkezi Konferans salonunda sizlerle.

Ayrıca buna benzer konular için kültür çalışmaları içeriklerimize göz atabilirsiniz.

Ekim ayı seminer takvimi:

Ekim ayı seminer takvimi:

Ekim ayı seminer takvimi:

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.