Dijital Çağda Aile bildiriler kitabı yayımlandı!

05.09.2023
A+
A-
Dijital Çağda Aile bildiriler kitabı yayımlandı!

İstanbul Aile Vakfı’nın düzenlediği I. Uluslararası Aile Sempozyumu -Dijital Çağda Aile- Bildiriler Kitabı resmi web sitemizde yayınlanarak herkesin erişimine açıldı.

İstanbul Aile Vakfı’nın düzenlediği I. Uluslararası Aile Sempozyumu, alanında uzman pek çok değerli ismin katılımıyla 14-15 Mayıs 2022 tarihlerinde İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. “Aile politikaları, Göç, Medya, Cinsiyet Tartışmaları ve Din” temalarının aile kavramı ile ilişkilerinin ele alındığı I. Uluslararası Aile Sempozyumu, “Dijital Çağda Aile” (üst) başlığı ile yola çıktı.

SEMPOZYUM 5 OTURUMDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Aile Politikaları, Göç ve Aile, Medya ve Aile, Cinsiyet Tartışmaları ve Aile, Din ve Aile başlıkları ile toplam 5 oturumda gerçekleştirilen sempozyumda aile kurumunun önemi interdisipliner bir bakış açısıyla sunuldu. Türkiye’den ve dünyadan bir çok uzman, bilim insanı oturumlarda yer aldı.

AİLE VE DİJİTAL TEKNOLOJİLER ARASINDAKİ İLİŞKİ İNCELENDİ

“Dijital Çağda Aile” konulu Uluslararası Aile Sempozyumu; ailenin dijital dünyadaki rolünü anlamak, bu sürecin getirdiği fırsatları ve tehditleri değerlendirmek, aile bireylerinin dijital teknolojilerle sağlıklı ve dengeli bir ilişki kurmalarına yardımcı olmak amacıyla düzenlenmiştir. Bu sempozyum, farklı disiplinlerden katılımcıları bir araya getirerek, aile ve dijital teknolojiler arasındaki ilişkiyi derinlemesine incelemeyi ve çözüm odaklı yaklaşımlar geliştirmeyi hedeflemektedir.

Uluslarası Aile Sempozyumu Bildiriler Kitabını okumak için tıklayın: https://t.co/E1kF4yfPt8

 

 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.