Bir aile filmi: Aile Çıkmazı

25.08.2023
A+
A-
Bir aile filmi: Aile Çıkmazı

Ailenin önemini vurgulamayı hedefleyen ‘Aile Çıkmazı’ filmi çekim aşamasında. Bu yapım aileleri yeniden birlikte sinema izlemeye davet ediyor.

2024 yılında vizyona girmesi planlanan “Aile Çıkmazı” filmi, yapımcı Özgür Akçay’ın önderliğinde komedi ve macerayı bir araya getirerek izleyicileri eğlenceli bir dünyaya taşıyor. Yönetmen Emre Bahadır Çırakoğlu’nun koltuğunda oturduğu filmin senaryosunu Özgür Akçay kaleme aldı. Başrolleri Ferit Aktuğ, Bihter Dinçel, Muharrem Türkseven ve Ruhi Sarı’nın paylaştığı filmde, aile değerlerinin vurgulandığı bir hikaye anlatılıyor.

AİLE BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ

Filmin yapımcısı Özgür Akçay, aile bütünlüğünün önemine dikkat çekerek, “Aile benim için çok önemli. Toplumumuzun en küçük yapı taşı olmasıyla birlikte en büyük yapı taşıdır. Aslında dünyanın en büyük yapı taşıdır. Aile birlik ve beraberliğin simgesidir. Aileyle yola çıktığınızda hiçbir şekilde yarı yolda kalmazsınız ve o aslında bir bedenin uzuvları gibidir. Herhangi bir sorun yaşadığınızda aile sizi ayakta tutar. Bu benim için önemli olduğundan aileyle alakalı projeler yazmayı hedefledim.” şeklinde ifade etti.

HEM KOMEDİ HEM MACERA

Film, arkeolojik bir kazı sırasında paha biçilmez bir heykel bulan akademisyen bir çiftin yaşadığı eğlenceli olayları anlatıyor. Bu hikaye, ailenin dayanışma ve birlikte hareket etme gücünü öne çıkarıyor. Filmde yer alan oyuncular, aile havasında ve çocuklarla çalışmanın keyfini çıkardıkları set atmosferinin oldukça keyifli geçtiği belirtiliyor.

‘Aile Çıkmazı” filmi, aile değerlerini ve birlikteliği işleyen özgün bir konseptle izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.